Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545; rok XI; No 2370

Zestawienie tematyczne prowadzone na bieżąco

 

Jedno zbaranienie dziennie...

 
.
 

Zmagania gigancików politycznych. 

Nie ulega wątpliwości, że obydwaj panowie zdali egzamin na piątkę. Mucha nie siada. Obaj wykazali się nienaganną umiejętnością czytania. Z zasłużyli na piątkę. Po Sikorskim należało się tego spodziewać, boć po studiach. Ale Komorowski też był biegły. 
Nie wiadomo tylko jak z pisaniem u kandydatów, bo z wypowiedzi nie wynikało kto pisał ściągi. Pewnie kupione z Internatu, usługi takie działają za małą opłatą. 
Najlepiej jednak wypadły nogi posłanki Joanny Muchy. W komentarzach prasowych słusznie podkreśla się, że to te nogi, pokazywane w różnych konfiguracjach, odniosły prawdziwy sukces. Rzekomo widzom w Polsce mignęły nawet na momencik gustowne majteczki. Niestety, kanał telewizji polskiej obsługujący Australię i Nową Zelandie tego nie pokazał. Może to w związku z tym Władysław Frasyniuk określił debatę 'onanizmem politycznym Platformy'. Określenie bardzo poetyckie i na czasie. 
Najgorsze jednak jest to, że z debaty właściwie nic nie wynika.. Poczytali jeden drugiemu wypracowanka i poszli. Na szczęście ludzie chyba poszli po rozum do głowy, na co może wskazywać ostatni sondaż opinii publicznej.  


A Radek, jak widać, to nie tylko pasjonat polityki i prezydentury.. 


A ci faceci co zapuszczają żurawia, to chyba tylko obsługa techniczna.

foto: prasa
[QZE07::017];[QEP78::36]a
w sieci: 24.3.2010; Nr 2370

 

 


 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

  Site Meter