Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545; rok XI; No 2302

Zestawienie tematyczne prowadzone na bieżąco

Jedno zdumienie dziennie...

.

 Rzeczpospolita Polska Kolesiów zagrożona!
(Apel)

Prasa (12.1.2010):
"Rzeczpospolita dotarła do założeń kampanii Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami prezydenckimi i samorządowymi. Ma ona być zupełnie inna, niż przed wyborami w latach 2006 i 2007.
Kampania prowadzona centralnie ma zostać połączona z lokalnymi kampaniami przed wyborami samorządowymi. O tym, kto będzie kandydatem na prezydentów i burmistrzów miast, zdecydują sondaże opinii publicznej.
Władze partii, które otrzymały od szefów struktur regionalnych i okręgowych wykaz potencjalnych kandydatów, zleciły ośrodkom sondażowym przeprowadzenie badań, dotyczących ich popularności.
Sondaże mają też określić charyzmę kandydatów i ich potencjalne zdolności przywódcze. Zwycięzcy badań otrzymają od władz PiS propozycje ubiegania się o najwyższe samorządowe stanowiska."

Polsce, która tak gładko przeszła z bajzlu szlachecko-obszarniczego w jeszcze lepszy bajzel mafii partyjnej (Partia Matka Nasza!), a potem gładziutko przekształciła się w system władzy kolesiów, grozi zagłada!
Ratuj Ojczyznę kto może!
Co stanie się ze wszystkimi układamy i układzikami, bohaterską obroną partyjnych hochsztaplerów, wojującą głupotą polityczną i chamstwem partyjnych rozrabiaków, imbecylowatym bełkotem licznych posłów i liderów klubów?
Polskę, która nierządem stoi od ponad 400 lat, wprost nie można sobie wyobrazić z mądrymi i uczciwymi ludźmi u władzy, z ludźmi mającymi szacunek u wyborców i dla wyborców, z politykami nie myślącymi tylko o własnej kasie i majątkach.

Kolesie! Na litość boską, ratujmy naszą Kolesiową Ojczyznę jak się da, i czym się da!
Ile pieniędzy i wysiłku trzeba będzie, w razie czego, wyłożyć na niszczenie dokumentów, zacieranie śladów, machlojki własnościowe i prawnicze, jeśli do władzy dojdą uczciwi ludzie z t.zw. mas, których przez tyle pokoleń udawało się nam trzymać za twarz...

[QZE06::058];[QEP76::090]
Nr 2302; w sieci 11.1.2010

 

 


 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)

  Site Meter