Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545; rok X; No 2207

Zestawienie tematyczne prowadzone na bieżąco

Jedno zdumienie dziennie...

 
.
M

12.500.000 US$ do wzięcia.

Szanowni Państwo,

Otrzymałem niezwykle atrakcyjną propozycję finansową, z którą chcę się z Państwem podzielić. Ja mam szmalu nadmiar, więc chętnie szansę odstępuję. 
Zamieszczam poniżej list w wersji oryginalnej dla zachowania jego piękna.
Wydaje mi się, że warto skontaktować się z dr Brownem. Ostatecznie miliony nie zawsze są tak łatwe do złapani.  

RA

============================================================

Drogi Przyjacielu,
 
How are you today i swojej rodziny? Mam nadzieje, ze dobrze, jestem Dr.kevin brazowy. Od Haledon, North West London, tutaj w Anglii. Pracuje dla Natwest Bank Corporation w Londynie. Pisze do was z mojego biura, które bedzie bardzo korzystne dla nas obu. W moim departamencie, jako asystent (Greater London Regional Office, odkrylem opuszczonej sume 12,5 milionów dolarów USA dolary (dwanascie million piec hundred thousand nas dolarów) na koncie nalezacym do jednego z naszych zagranicznych klientów Late Pan Thompson Morrison amerykanskiego obywatela, który niestety stracil zycie w katastrofie samolotu Alaska Airlines Flight 261, który rozbil sie 31 stycznia 2000, w tym jego zona i córka tylko.
 
  Wybór skontaktowac sie budzi z charakter geograficzny, gdzie mieszkasz, szczególnie ze wzgledu na wrazliwosc transakcji i poufnosc w niniejszym dokumencie. Teraz nasz bank zostal czeka na którykolwiek z krewnymi, aby kto sie w roszczenia, ale nikt nie zrobil. Ja osobiscie nie zostaly uwzglednione w odnalezieniu krewnych do 2 lat teraz szukam Twojej zgody, aby zaprezentowac Panstwu jak najblizszych krewnych / Czy beneficjent zmarlego tak, ze wplywy z tego konta wyceniono na 12,5 mln dolarów moze byc wyplacona do Ciebie.
 
To bedzie wyplacana lub wspólne w tych procentów, 60% dla mnie i 40% dla Ciebie. Mam zapewnione wszelkie niezbedne dokumenty prawne, które moga byc wykorzystane do kopii zapasowej tego twierdzenia czynimy. All I need zrobic, to wypelnic swoje nazwiska do dokumentów i zalegalizowac go w sadzie, by udowodnic Ci za prawowitego beneficjenta. All I wymagaja teraz jest uczciwy wspólpracy, poufnosci i zaufania w celu umozliwienia nas widzi tej transakcji poprzez. Gwarantuje, ze bedzie to realizowane na podstawie uzasadnionego rozwiazania, które chronia przed kazdym naruszeniu law.Please, zapewni mi nastepujace: jak mamy 7 dni, aby go uruchomic poprzez. To jest bardzo pilne PLEASE.
 
1. Pelny: Imie i nazwisko:
2. Twoje: Numer telefonu:
3. Twój Adres do korespondencji:
4. Wiek:
5.Core Praca / Zawód:
6.sex:
 
Po przejsciu przez metodyczne wyszukiwania, postanowilem skontaktowac sie z Toba w nadziei, ze znajda Panstwo to interesujacy projekt. Prosimy o potwierdzenie tej wiadomosci ze wskazaniem, które cie interesuja, bede przedstawic Panstwu wiecej informacji. Dazenie do let me know swojej decyzji zamiast trzymac mnie czeka.
 
Z pozdrowieniami,
Dr.kevin Brown 

[QZE05::075];[QLE15::151]
No: 2207; w sieci: 13.9.2009

 

 


 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)

  Site Meter