Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545 No 1589

  zestawienia tematyczne 

Jedno zbaranienie dziennie...

.

Nareszcie równouprawnienie kobiet w praktyce.
(posługuję się wyłącznie cytatami z prasy; mój komentarz na końcu)

"Posłanki Samoobrony zmuszały mężczyzn do seksu?
Wiem o dwóch posłankach Samoobrony, które zmuszały mężczyzn do seksu. Rozmawiałem z chłopakiem, którego one tak potraktowały. Żeby pracować, musiał 'dmuchać' babkę. Chyba jedną z najbrzydszych w Samoobronie - były działacz Samoobrony ujawnia "Dziennikowi" kolejne, sensacyjne szczegóły 'seksafery'. 
To było powiedziane wprost: miejsce na liście wyborczej za usługi seksualne? - pyta dziennikarz. To było tak, że dzięki temu prowadził on biuro poselskie i był pracownikiem w Sejmie przy Andrzeju. Ale żeby pracować, musiał 'dmuchać' babkę, której pan by nie podejrzewał o to, że ją można dotknąć - odpowiada."

 

.... i pokrewna sprawa:

"Nawet na bezludnej wyspie z Anną Rutkowską, gdyby ode mnie zależało, czy wyginie rodzaj ludzki, to bym zdecydował się na wyginiecie ludzkości - tak skomentował wiceszef Samoobrony Krzysztof Filipek rewelacje ujawniane przez Annę Rutkowską, byłego eksperta klubu Samoobrona. Kobieta twierdzi, że prominentni politycy Samoobrony, w tym poseł Filipek, oferowali jej zatrudnienie w zamian za usługi seksualne."
.......................
"Śledczy pytali ją o szczegóły anatomiczne przewodniczącego. - Nie zauważyłam żadnych znaków charakterystycznych. Poza tym, że Andrzej Lepper ma ogromne problemy z potencją, mówi z satysfakcją kobieta."
........................
"Tymczasem prokuratura nie wyklucza oględzin ciała wicepremiera Andrzeja Leppera, oskarżonego o molestowanie przez Anetę Krawczyk, która podczas przesłuchania była pytana o szczegóły budowy ciała przewodniczącego Samoobrony."
.........................
"Kodeks karny przewiduje dopuszczenie dowodu z poddania się oględzinom ciała i stwierdzenia np. czy mały palec jest przekrzywiony w prawa czy w lewą stronę, mówi prof. Filar."

-----------------------------------
Komentarz: chwileczkę, muszę wziąć środek przeciw wymiotom...

[QZE01::009];[QEP45::029];[QEP45::012];[QEP45::019]
No: 1589; w sieci: 9.12.2006
 

.

 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)


v.55

  Site Meter