Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545 No 1043

  zestawienia tematyczne 

Jedno zdumienie dziennie...

.

Nowoczesny pas cnoty.

Siedzimy przy biurku w jakimś biurze czy prowadzimy jakieś zajęcia ze studentami, ale tak na prawdę to łapiemy się na tym, że nie wiemy co robi w tym czasie nasza żona, kochanka, czy córka. A może nurza się w rozpuście ze swoim szefem, albo uczestniczy w jakiejś orgietce studenckiej? 
Wgląda na to że dzięki najnowocześniejszej technice nasze kłopoty i niepewności mają się ku końcowi. 
Poprzez eBay można kupić najnowocześniejszy pas cnoty. Nie taki z kluczami i siatkami, ale coś bardzo subtelnego do tego stopnia, że dziewczyna/kobieta nosząca go nie ma o tym pojęcia, a my równocześnie śledzimy jej każdy krok z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. 
Eleganckie bawełniane majtki zwane 'niezapomi- najka' (forget-me-not) mają zainstalowane mikroskopijne urządzenie pozwalające na lokalizację majtek, no i ich nosicielki. Para takich majtek kosztuje zaledwie 99.99 US$ . Dostępny jest też bardziej zaawansowany model pozwalający nie tylko na lokalizację obiektu, ale też na kontrolę temperatury ciała i częstotliwości pulsu. Para takich majtek kosztuje 179.99 $US (komplet 7 sztuk na każdy dzień tygodnia - tylko 1190 US$). Wyobraźmy sobie, że siedzimy w kawiarni z ukochaną, a tu zbliża się ten trzeci. Natychmiast na monitorze podłączonym do zegarka widzimy drgnienia serca ukochanej i diagnoza jest oczywista. Nagłe podniesienie temperatury ciała też może wiele mówić o sytuacji panującej w domu. 
Należy sobie tylko życzyć, żeby nie wymyślono męskiej wersji takiej bielizny. Powinno to być obstawione odpowiednią legislacją zobowiązującą wytwórców do produkcji tylko damskich fatałaszków z takimi urządzeniami. 
No i jeszcze jedno - panie/panienki noszące tę bieliznę nie powinny niczego się domyślać. Słyszałem o przypadku, kiedy pewna zmyślna żona przyczepiła inkryminowane majtki do ogona kocura i wypuściła go na dach, a sama ruszyła w tan... Wyobraźmy sobie męki małżonka.. 

[QZD06::043];[QEP12::146]
w sieci:5.6.2005

.

 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)


maj 2005

v.55

  Site Meter