Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545 No 828

a

 

 

.

 

 

Jedno zdumienie dziennie..          zestawienia tematyczne 

.
 

Internetowa rewolucja i nowe pole działania dla hakersów.

W wyniku wynalazku i rewolucji, jaka po nim nastąpi, świat już nigdy nie będzie taki sam.
Skonstruowano urządzenie pozwalające na uprawianie seksu na odległość jak się chce i z kim się chce, byle tylko znać hasła osób, które wchodzą w rachubę. Urządzenie składa się z czujników zainstalowanych w strategicznych miejscach i efektorów wywołujących odpowiednie sensacje mechaniczne w odpowiednich miejscach, w zależności od upodobań i płci. Do wyboru ma się wiele programów pozwalających na obcowanie z wybraną osobą (jak poprzez e-mail) i utrzymywanie kontaktu z odpowiednim rytmem, intensywnością i czasem trwania. Przy tym nie koniecznie trzeba tkwić przy klawiaturze, programy mogą być uruchamiana zdalnie. A więc siedzę sobie w biurze lub laboratorium i mogę uprawiać seks z laborantką na drugim piętrze lub z wybraną partnerką w Pernambuko czy Mszczonowie. Można to robić z wieloma partnerkami/partnerami, także równocześnie, w zależności od gustu.  
Ale to dopiero początek sprawy. Otwiera się niesamowicie interesujące i brzemienne w skutki pole do działania dla wszelkich hakersów no i wirusotwórców. Jak hakers włamie do mojego komputera i zdobędzie kod, to także bez problemu włamie się do mojej partnerki lub partnerek. Natomiast wpuszczeni odpowiedniego wirusa może obrzydzić wszystko, a w przyszłości, w miarę rozwoju technik stymulacyjnych, uszkodzić także to i owo. 
Oczywiście zupełnie innych wymiarów nabierze 'prostytucja internatowa bez granic'.
Patrząc jeszcze dalej, wygląda na to, że następny etap rozwoju w tej dziedzinie to seks między samymi komputerami. Jakie to będzie miało znaczenie dla technologii i stosunków społecznych trudno teraz przewidzieć, ale na pewno będzie to rewolucyjna nowość społeczno-technologiczna.
 

[QZD03::087]

 

 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)


wrzesień 2004

v.56

  Site Meter