Cereologia, czyli jak zarobić na UFO.

Jednym z przejawów działalności i dowodów na istnienie UFO są 'kręgi zbożowe', które pojawiają się regularnie w Anglii, ale obserwowano je i opisano na wszystkich kontynentach. Okazuje się, że jakieś tajemnicze istoty lądują na polach obsianych równiutko zbożem, dużym wysiłkiem i tajemniczymi sposobami wykonują skomplikowane wzory, i znikają nie pozostawiając śladów przyjścia ani odejścia. Niewątpliwie muszą to być goście z latających spodków. 
Nic to, że zbożowi figlarze już dawno opowiedzieli, w jaki sposób robi się zbożowe zjawiska, pokazali nawet prasie całą procedurę. Ale to przecież nie dowód, że inne, te do których się nikt nie przyznał, nie zostały wykonane przez prawdziwych gości z UFO. 
Rozumowanie stare jak świat i nie do zbicia. Wypróbowane na wszystkich mediach, plazmach, strzykaniach, stukaniach. Kto wierzy przecież, ten nie potrzebuje dowodów, no bo przecież wierzy.. 
Jednej rzeczy nie można jednak wesołkom odmówić - bardzo często wykazują wysoką klasę artyzmu. Cereologia, to nauka zajmująca się zbożowymi kręgami, napewno nauką nie jest, ale sztuką .. być może. 
Warto też wspomnieć, a może nawet udzielić pewnej praktycznej rady rolnikom, których pola nawiedzane są gośćmi z artystyczną żyłką. Otóż w Anglii gospodarze sprzedają za grube pieniądze ciasteczka, bułeczki, pierniczki, wykonane ze zboża rosnącego na nawiedzonych polach. Skoro ich pola są tak atrakcyjne dla wizytatorów z latających spodków, to jasne że zboże i ziarno z takich pól musi mieć niezwykłe właściwości. Oto jeszcze jednak perspektywa przed rolnictwem z okolic Piotrkowa i Wylatowa, gdzie kręgi zbożowe są czymś zwykłym, jak podaje prasa. Uważam, że Towarzystwo Ufologiczne powinno podjąć patronat nad produkcją ciasteczek ufologicznych ze zboża z nawiedzonych pól, a może nawet założyć piekarnię z dochodem na pokrycie kosztów urzędowych.. Angielskie kręgi zbożowe z lotu ptaka.

[QZC07::039];[QZC06::090];[QZA09::065]

 


 

witrynę prowadzi
(C) R. Antoszewski

Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)

Site Meter
sierpień 2003

v.26