Rekordowy kondom.

Od tysiącleci Chińczycy wymyślali rożne rzeczy na setki lat przed resztą ludzkości, ot choćby pismo, druk, proch i setki innych. 
W naszych czasach, poza rewolucyjnym wytopem żelaza, zanototować trzeba wyprodukowanie największego kondoma. Imponujący ten produkt mierzy sobie, ni mniej ni więcej, tylko osiemdziesiąt metrów (w obwodzie 100 m). Nic dziwnego, że trudno było znaleźć odpowiednio wymiarowego użytkownika (szczególnie wśród Chińczyków). Tymczasowo ubrano w ten kondom-rekord hotel w mieście Guilin w południowych Chinach. Poszukiwania klienta trwają. 
Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że będą z tym trudności. Średnia światowa wynosi w tej dziedzinie wynosi zaledwie 15 cm. Największy z opisanych fallusów mierzy tylko około 9 metrów - szczyci się nim słynny "Rude Man" z Cerne Abbas w hrabstwie Dorset w Anglii, a przynajmniej jego relief na wzgórzu Trundle Hill. Znany wszystkim Däniken twierdzi, że w Kolumbii koło Leyva istnieje olbrzymi kamienny fallus mierzący 8,15 m (ustawiony jako menhir). 
Tak więc poszukiwania klienta potrwają nieco, ponieważ nawet nie wiadomo na pewno, czy ewolucja idzie w tym kierunku.. 
A tak na prawdę, to skonstruowano to monstrum seksualne z okazji ogłoszonego przez ONZ Światowego Dnia Ludności i celem jego jest propagowanie sposobów ograniczenia przyrostu naturalnego. 
Nie uwzględniono jednak czynnika psychologicznego - wymiar zniechęcić może mężczyzn którzy, wiadomo, są czuli w tym względzie.

(p. notka następna)

[QZC06::074];[QNT82::021;QCP05090\12\040;[RIO78::048];[PCN21::021]

 


"Rude Man" z Cerne Abbas, Dorset - rzekomo karykatura Cromwella

 


 

witrynę prowadzi
(C) R. Antoszewski

Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

(wybrane z publ. R. Antoszewskiego)

Site Meter
czerwiec 2003

v.22