Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545; rok XIV; No 3352

Zestawienie tematyczne prowadzone na bieżąco

 

Jedno zdumienie dziennie...

 

.

Forsa dla kogoś bardzo pobożnego i cnotliwego.

Oto oferta jaką niedawno otrzymałem. Ponieważ forsy mam bez liku, upoważniam jakąś bogobojną duszyczkę do pobrania tej sumy w moim imieniu.

RA


 

Od pani Helen Chirs,
N ° 38 Rue Des Martyrs Cocody
Abidżan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

Kontakt:
DEAREST Boży,

Jestem wyżej wymieniona osoba z Kuwejtu. Jestem żonaty z Mr Chirs Williams. który pracował z ambasady Kuwejtu w Wybrzeżu Kości Słoniowej na dziewięć lat przed śmiercią w 2007 roku. Byliśmy małżeństwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarł po krótkiej chorobie, która trwała zaledwie cztery dni.

Przed śmiercią oboje na nowo narodzić chrześcijaninem. Po jego śmierci postanowiłem nie ożenić lub dostać dziecko poza moim domu małżeńskich, które Biblia jest przeciw. Kiedy mój mąż żyje on złożony sumę 1,5 mln USD (jeden milion pięćset tysięcy Dolar amerykański) w banku tutaj w Abidżanie na koncie postaci zawiesiny.

Obecnie fundusz jest nadal z bank.Recently, mój lekarz powiedział mi, że mam poważne choroby, która jest problemem raka. Jedno, że mnie niepokoi naj bardz iej, to mój skok sickness.Having znany mojej choroby postanowiłem oddanie tego funduszu do kościoła lub osoby, które wykorzystają te pieniądze na sposób zamierzam pouczać dokumencie. Chcę kościół, który będzie korzystał z tego funduszu do domów dziecka, wdowy, propagowanie słowa Bożego i do starania że dom Boży jest zachowana.

Biblia się nam zrozumieć, że błogosławiony jest ręka, która daje. Wziąłem tę decyzję, bo nie ma żadnego dziecka, które będą dziedziczyć te pieniądze i moja rodzina męża nie są chrześcijanami i nie chcę mojego męża starań, aby być używane przez niewiernych. Nie chcę sytuacji, w której pieniądze te zostaną wykorzystane w sposób bezbożny. Dlatego jestem podjęcia takiej decyzji. Nie boję się śmierci, stąd wiem, dokąd idę. Wiem, że mam zamiar być na łonie Pana. Exodus 14 vs 14 mówi, że Pan będzie walczył moim przypadku i trzymam mój pokój.

Nie potrzebuję żadn ej ko m unikacji telefonicznej w tej kwestii z powodu mojego zdrowia stąd obecność mojego męża krewnych jest wokół mnie zawsze nie chcę, by wiedzieli o tym rozwoju .. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe. Jak tylko otrzymamy odpowiedź dam ci kontakt z bankiem tutaj w Abidjan.I żebyś i Kościół zawsze modlić się za mną, bo Pan jest moim Shephard. Moje szczęście jest to, że żyłem życiem godnym chrześcijaninem.

Ktokolwiek, który chce służyć Panu musi służyć Mu w duchu i prawdzie. Proszę zawsze modlitwą przez całe swoje life.Contact mnie na podany wyżej adres e_mail Więcej informacji można wszelkie opóźnienia w odpowiedzi dadzą mi pokój w zaopatrywaniu innego kościoła lub osobę do tego samego celu. Proszę mnie zapewnić, że będzie działać odpowiednio jak stwierdziłem w niniejszym dokumencie. Mając nadzieję, odbierać korespondencję
odpowiedzieć.
MY NIE POLSKĄ BARDZO DOBRY i można napisać w języku ang ielski m.

Nadal błogosławił w Panu.
Wasz w Chrystusie,
Pani Helen Chirs.

Tekst zamieszczam też jako przykład idiotycznego wykorzystywania pomocy tłumaczeniowej Googla.

[QZE11::122];[QEQ40::xxx]
w sieci 22.8.2013; nr 3352

 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

  Site Meter