Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545; rok XIV; No 3294

Zestawienie tematyczne prowadzone na bieżąco

 

Jedno zgłupienie dziennie...

 

.

Każda kobieta powinna mieć wibrator
a każdy mężczyzna...

„Wibrator to jest najcudowniejsza rzecz na świecie. Nie muszę mu robić śniadania, nie muszę prać koszul, nie mędzi, zawsze jest do dyspozycji. Czego chcieć więcej!” – stwierdziła prezenterka Kasia Burzyńska w programie „100 rzeczy – najważniejszych w życiu kobiety”. Sprzedaż wibratorów w ostatnim czasie wzrosła .... wibrator powinien być przyjacielem każdej kobiety. W Stanach Zjednoczonych największe sieci aptek wprowadziły już wibratory do swojej oferty – znalazły się na półkach obok leków i suplementów diety. 
Mówię moim przyjaciółkom, że gadżety erotyczne powinny znajdować się w każdej sypialni. Im kobieta starsza, tym niższy poziom estrogenów w jej organizmie. Łechtaczka może nie być już tak czuła nawet około 35 roku życia. Jednym ze sposobów, aby wzmocnić swoje doznania, jest używanie wibratora. Nie musisz robić tego sama; zaangażuj do tego partnera" – radzi ginekolog Hilda Hutcherson." i zaleca kobieta.wp.pl

A każdy mężczyzna powinien mięć kozę, przynajmniej dmuchaną, jeśli w mieście. 

 

 


 

 

 

 

 


Co jest lepszym rozwiązaniem niż np. dmuchana lala. Bo nie przypomina tego co to w domu wrzeszczy, piszczy, ma ciągle grymasy czy ból głowy. Czasem przecieka i płacze. No i koszty utrzymania są wyższe niż kozy.

A przy okazji reformy szkolnej koniecznie trzeba wprowadzić darmowe wibratory do szkół i przedszkoli, a także kozy czy lale (wszystko odpowiedniej wielkości). Przecież tylko sztuczna inseminacja gwarantuje dobór właściwego ojca. Nie będzie dzieci z ojcami wybieranymi przez kaprys jakiejś nastolatki. Fachowcy to zrobią jak trza przesiewając plemniki darowane przez Przywódców narodu. 
I będzie wreszcie nowy, wspaniały świat.

część podrzucił Klimek, ubarwił RA
[QZE11::057];[QEQ34::215];[QEQ33::165]
w sieci: 12.6.2013, nr 3294

 

 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

  Site Meter