Kurioza naukowe / Scientific curiosities ISSN 1176-7545; rok XIV; No 3257

Zestawienie tematyczne prowadzone na bieżąco

          

 

Jedno zdumienie dziennie...

 

.

Miliony do wzięcia,
oferta dla ambitnych.

Oto dwie oferty od bogaczy afrykańskich. Być może ma to związek z wizytą Tuska w Afryce w III rocznicę Tragedii Smoleńskiej. Ludzie nabrali życzliwości do kraju, który ma tak miluśkiego premiera. Przytaczam a w brzmieniu oryginalnym, dodaje to specyficznego wdzięku sprawie. 
Przekazuję tę ofertę bo sam nie odczuwam braku pieniędzy, być może inni mają inne odczucia na ten temat. Z listu wynika, że każdy, a szczególnie każdy bogobojny, zostanie obdarowany milionami. 

Darowizna od pani Ruth Hamson
Bp [38 rue des martyrs cocody
Abidżan, wybrzeże kości słoniowej.


Najdroższy boży

Jestem z wymienionych osób z kuwejtu. Jestem żonaty z panem Richead Hamson, który pracował z kuwejtem ambasady w wybrzeżu kości słoniowej, na dziewięć lat przed śmiercią w 2004 roku. Byliśmy małżeństwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarł po krótkiej chorobie, która trwała tylko cztery dni.

Przed śmiercią oboje narodzić się na nowo chrześcijaninem. Od jego śmierci postanowiłem nie ożenić lub uzyskać dziecka poza moim domu małżeńskich, które w biblii jest przeciw. Kiedy mój mąż żyje on złożony sumę $ 2 .5 mln eur (dwa miliony pięćset tysięcy dolarów) w banku tutaj w abidżanie na koncie przejściowym.

Obecnie fundusz jest nadal w banku. Ostatnio, mój lekarz powiedział mi, że mam poważne choroby, które jest problemem raka. Która mnie niepokoi najbardzi ej, to mój skok na wypadek choroby. Znając mój stan postanowiłem darować tego funduszu do kościoła lub osoby, które wykorzystają te pieniądze drogę będę polecić tutaj. Chcę, kościół, który będzie korzystał z tego funduszu do domów dziecka, wdowy, propagowanie słowa bożego i wysiłku, że dom boży jest zachowana.

Biblia się nam zrozumieć, że błogosławiony jest ręka, która daje. Wziąłem tę decyzję, ponieważ nie mam żadnego dziecka, że będzie dziedziczyć te pieniądze i moich krewnych męża nie są chrześcijanami i nie chcę mojego męża starań, aby być używane przez niewiernych. Nie chcę sytuacji, gdy środki te zostaną użyte w bezbożnym sposób. To dlatego biorę tę decyzję. Nie boję się śmierci, więc wiem, gdzie idę. Wiem, że mam zamiar być na łonie pana. Exodus 14 vs 14 mówi, że pan będzie walczył moim przypadku i trzymam mój pokój.

I nie potrzebują komunikacji telefonicznej w tej kw estii z powodu mojego zdrowia stąd obecność krewnych męża wokół mnie jest zawsze i nie chcę, by wiedzieli o tym rozwoju. U boga wszystko jest możliwe. Jak tylko otrzymam odpowiedź dam ci kontakt banku tutaj w abidżanie. Chcę ciebie i kościół zawsze modlić się za mnie, bo pan jest moim pasterzem. Moim szczęściem jest to, że żyłem życiem godnym chrześcijaninem. Kimkolwiek chce służyć panu musi służyć mu w duchu i prawdzie. Proszę zawsze modlitwą przez całe swoje życie.

Odpowiedz mi, więcej informacji-tych, w swojej odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu innego kościoła lub osoby do tego samego celu. Proszę mnie zapewnić, że będą działać odpowiednio jak i określonych. Nadzieję otrzymać odpowiedź.

Wyślij mi następujące informacje, jak na poniżej.
Twoje pełne nazwy ..........
Adres ...........
Wiek ...............
Okupacja ........
Zdjęcie ...............

Nadal bł ogosławił w panu.
Oddany w chrystusie,
Siostra Ruth Hamson.
 <ruth.hamson0251@zipmail.com.br>

A to drugi list.

   Aby Twoja uwaga Proszę


Jestem Armand Gami, jestem 19 lat i mieszka w Afryce. Po wojnie domowej,która miała miejsce w moim kraju, chcę wyjechać za granica. 
Chciałbym, aby uzyskac pomoc, bo moge diposer suma US 3.500.000 dolarów na inwestycje. Czy uważasz, że inwestując czesc pieniędzy, które może mi zagwarantowac regularny i zgodny z prawem status pobytu w swoim kraju? Z drugiej strony, pieniądze ze spadku,muszę ci powiedziec, że nie mam doświadczenia w inwestycjach rzeczywistości lub finansów. możesz mi doradzić w tej sprawie? Chciałbym również potrzebuję wsparcia, dla mnie integracja łatwiej. Jestem do Państwa dyspozycji oddania 10% całkowitej kwoty, w zamian za pomoc.

Liczę na dobre usposobienie.

Armand
From: "agami05@adinet.com.uy" <agami05@adinet.com.uy>
Subject: Aby Twoja uwaga Prosze

Proszę się nie zrażać tym, że oferty przyszły, jedna z Brazylii, a druga z Urugwaju. Bogacze mają różne fanaberie i nie należy się tym przejmować. Ważna jest treść. 

[QZE11::012];[QLE16::088]9
w sieci 21.4.2013; nr 3257

 

 

witrynę prowadzi
© R. Antoszewski
Titirangi, Auckland, 
Nowa Zelandia

  Site Meter